Přednášky

15. 10. 2016 od 10:00 Univerzita Hradec Králové
14. 10. 2016 od 19:00 Barcamp warm-up Noc studentských filmů
O rok bláznivější...

Vstup je zdarma

Je to tak. Na Barcampu nebudete platit žádné vstupné. Navíc pro vás bude připraveno bezva občerstvení po celou dobu akce.

Co vás zajímá!

Afterparty

Barcamp neskončí závěrečnou keynote, ale bude pokračovat následnou párty v NãPLAVKA café & music bar.
Oficiálně začneme v 19:30, ať máte čas zastavit se někde na večeři. A protože Barcamp je nekonference, i afterparty bude trochu jiná.

Catering

Hned druhá nejdůležitější věc na každé konferenci/nekonferenci. Přestože je Barcamp zadarmo, budou pro vás připraveny různé dobroty k jídlu i k pití po celou dobu trvání akce.

Oběd

Ten pro vás sice nemáme, ale rádi vám doporučíme několik dobrých restaurací v okolí. Je možné si také nechat dovézt pizzu nebo cokoli jiného podle chuti. Na oběd bude vyhrazeno dostatek času, takže se nebojte, o nic nepřijdete.

Doprovodný progam

Jako každý rok, i letos chystáme zajímavý doprovodný program. Tento rok zase o něco lepší! Můžete se tešit například na:

VR - Chystáme pro vás možnost vyzkoušet si virtuální svět na vlastní kůži. Budete si moci nasadit Oculus rift, HTC Vive, Samsung Gear VR, a když se podaří zázrak, tak i Microsoft HoloLens.Snažíme se, aby naše VR herna byla co nejnadupanější a největší, a zážitek si tak mohlo užít co nejvíc účastníků.

Workshopy - Využijte možnost vyzkoušet si práci s cloudem Microsoft Azure nebo si vylepšit svoje programátorské dovednosti na Coding Dojo. Pro účastníky MS workshopu pak navíc budou připraveny poukazy s kreditem 300USD na práci v Azure.

Dětský koutek - Přijďte i s juniory. Vy si užijete v klidu přednášky a děti prima zábavu v dětském koutku. 2 profi paní na hlídání mají pro vaše ratolesti připravený bohatý program, různé hry, výtvarné tvoření apod.

Čajovna od LMC - Výborné čaje od našeho partnera LMC, které vám připraví profík na slovo ČAJ vzatý.

GMC konzultace životopisů - Tři kočky z HR oddělení GMC Software Technology, které budou k dispozici, pokud budete mít zájem zkonzultovat svůj životopis. Jak ho nejlépe vyladit, aby zaujal a pomohl vám k vysněné práci.

Chystáme také záznam přednášek a na místě se bude pohybovat fotograf, takže své nejlepší obličeje si určitě vezměte s sebou.

Jak se k nám dostanete?

Barcamp se koná v prostorách Univerzity Hradec Králové. Pokud pojedete autem, zadejte do navigace přímo adresu univerzity. Zaparkovat můžete na parkovišti před univerzitou nebo nedaleko u zimního stadionu. V případě, že dorazíte vlakem nebo autobusem, můžete využít MHD č.2. Od zastávky Zimní stadion je to jen pár kroků. Nebo MHD č.1, vystoupit na zastávce Heyrovského, a odtud už univerzitu uvidíte přes silnici.

Adresa: Univerzita Hradec Králové, Hradecká 1249/6

Kde to bude?

Letošní ročník se opět uskuteční v prostorách Univerzity Hradec Králové

Ubytování

Hotelový dům Academic (3 minuty chůze od místa konání akce)
Heyrovského 1177/4, 500 03 Hradec Králové, +420 495 511 321
www.hotelovydum.cz

Hotel Grand (10 minut chůze od místa konání akce)
Československé armády 295/23, 500 03 Hradec Králové, +420 495 614 750
www.grandhk.cz

Chcete se na něco zeptat?