Přednášky

14.10.2017 od 10:00 Univerzita Hradec Králové
Z pohádky do pohádky...

Co je to Barcamp Hradec Králové?

Barcamp v našem hradeckém pojetí navazuje na mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů. Ctíme pravidlo, že promluvit na Barcampu může každý a vstup na akci bude vždy ponechán bezplatný. Našim zaměřením jsou především digitální technologie a vývoj SW, osobní rozvoj, design, reklama, podnikání ale také netradiční postupy v různých oblastech lidského snažení. Snažíme se lidem ukázat, že spoustu věcí se dá dělat i jinak. A když zapojíš svůj networking, můžeš navázat kontakty s novými lidmi, kteří ti v budoucnu mohou pomoci například s tvým projektem nebo podnikáním.

Vstup na Barcamp je ZDARMA!

Je to tak! Na Barcampu nebudeš platit žádné vstupné. Prostě je to zdarma a navíc na tebe za tuto “skvělou cenu” bude čekat bezva občerstvení po celou dobu konání akce a to už je dobrý důvod, proč přijít minimálně nakouknout.

Kudy na Barcamp?

Barcamp se letos opět koná v prostorách kampusu Univerzity Hradec Králové. Pokud máš v mobilu nebo autě navigaci, stačí zadat přímo adresu univerzity, která je:

Adresa: Univerzita Hradec Králové, Hradecká 1249/6

Tvoje chytré zařízení a řidičské zkušenosti už tě dovedou přímo na konferenci. Zaparkuj přímo na parkovišti před univerzitou . Případně o kousek dál naproti Fortuna Aréně (čti zimní stadion), parkovací dům (bývalý pivovar - placený, viz Parkovací dům Regiocentrum

V případě, že dorazíš vlakem na “Hlavní nádraží” nebo autobusem na “Terminál hromadné dopravy”, můžeš z obou zastávek využít MHD č.1, 9, 24 , které tě doveze na zastávku “Heyrovského” (cca 9min jízdy), odkud už budeš mít univerzitní kampus na dohled na druhé straně silnice. Pokud bys na “jedničku” musel zbytečně čekat, naskoč klidně na MHD č.2, 16 , které tě zaveze na zastávku “Zimní stadion” (cca 10min jízdy), odkud se po vystoupení vydáš doleva přes most, projdeš kolem věděcké knihovny, za kterou už najdeš univerzitní kampus.

Kam na oběd?

Pokud tě catering na akci dostatečně nenasytí, v okolí místa konání akce se nachází několik restaurací, kde se určitě dobře najíš a ještě stihneš začátek odpoledního programu.

Kobyla (Restaurace)
tankové pivo Radegast 12° a klasická česká kuchyně
www.kobyla-hk.cz

U Lva (Restaurace)
tankové pivo Plzeň 12° a široký výběrem jídla
www.ulvahk.cz

Fortys Pizza (Rozvoz)
Pokud se ti ale z akce nechce odcházet, zapoj svůj networking, domluv se s pár lidmi a nechte si dovézt pizzu třeba z www.fortys-pizza.cz , kde je při objednání 6 a více pizz 40% sleva na celou objednávku, což už se vám vyplatí (dodání je poměrně rychlé, do 40min).

Kde to bude?

Letošní ročník se opět uskuteční v prostorách Univerzity Hradec Králové

Ubytování

Barcamp bude žít jak přes den, tak i později v noci a pokud se to chystáš rozjet ve velkém stylu stejně jako my, dáme ti TIP na místo, kde můžeš složit hlavu (pokud se chystáš jít spát).

Hotelový dům Academic (3 minuty chůze od místa konání akce)
Heyrovského 1177/4, 500 03 Hradec Králové, +420 495 511 321
www.hotelovydum.cz

Hotel Grand (10 minut chůze od místa konání akce)
Československé armády 295/23, 500 03 Hradec Králové, +420 495 614 750
www.grandhk.cz

Chcete se na něco zeptat?